Sportas

2021.09.20 22:21

Atmosfera Jonavoje sužavėtas Schilleris bedė pirštu į klaidas gynyboje

LRT.lt2021.09.20 22:21

Kauno „Žalgiris“ sunkiai, bet pergalingai pradėjo naująjį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną. Lietuvos čempionai Jonavoje tik po atkaklios kovos 86:80 palaužė lygos debiutantus, „Cbet“ krepšininkus.

„Esu laimingas dėl pergalės“, – po rungtynių sakė Martinas Schilleris. – Tai labai svarbus laimėjimas visai komandai. Be to, labai smagu pamatyti tiek sirgalių arenoje. Manau, kad tiek Jonavos, tiek „Žalgirio“ sirgaliai buvo puikūs, stūmė mus į priekį.“

Žalgiriečiams, kurie pasiruošimo cikle patyrė penkis pralaimėjimus, M. Schillerio teigimu, dar trūksta laiko.

„Turime daug ką pataisyti abiejose aikštės pusėse. Sezonas dar tik prasideda, bet tobulėti yra kur. Turime daug naujų žaidėjų, jiems tai yra nauja patirtis, turime tiesiog daugiau dirbti“, – spaudos konferencijoje mintimis dalijosi strategas.

M. Schilleriui labiausiai akis badė varžovų susikuriamos progos antroje susitikimo dalyje.

„Jie pataikė daug tolimų metimų, gal šešis vien ketvirtajame kėlinyje, kas yra įspūdinga. Prieš rungtynes akcentavau, kad žaisime prieš gerai pataikančią komandą. Pirmoje pusėje tokios problemos nebuvo, bet po pertraukos leidome jiems susikurti metimų, reikės apie tai pasikalbėti“, – pabrėžė austras.

Gana kukliai pirmose oficialiose rungtynėse pasirodė skambiausias „Žalgirio“ vasaros pirkinys – Emmanuelis Mudiay. Jo sąskaitoje per 25 minutes – 8 taškai.

„Mudiay vis dar taikosi prie Europos krepšinio. Jis stebi ir analizuoja tam tikras situacijas. Manau, kad tas prisitaikymas užtruks, nors per pastarąją savaitę jis akivaizdžiai padarė pažangą“, – pridūrė M. Schilleris.

Savo komandos pasirodymu liko patenkintas Virginijus Šeškus. LKL debiutantų gretose išsiskyrė Lachlanas Andersonas, surinkęs 20 taškų.

„Žaidimas nebuvo blogas, matėte visokius penketus, bandėme įvairias gynybos sistemas. Realiai šita komanda žaidžia aštuonias dienas. Įvertinus tai, manau, kad sužaidėme labai gerai. Labai patiko tie momentai, kai „Žalgiris“ nueidavo į priekį, o mes sugebėdavo atsitiesti.

Mes radome šiandien savo žaidėją – L. Andersoną. Šitoje komandoje geras dalykas yra tai, kad bet kurią dieną sužaisti gali vis kitas žaidėjas. Iš kitos pusės, ką norėčiau akcentuoti, tai gynyba antroje rungtynių dalyje.

Esu patenkintas rungtynėmis, aišku, kai pagalvoji, tai buvo šansas kautis dėl pergalės“, – kalbėjo V. Šeškus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt