2021.09.20 19:50

Pasaulio salės futbolo čempionate finišavo grupių etapas: į atkrintamąsias nepateko lietuvių skriaudikai

LRT.lt2021.09.20 19:50

Pirmadienį vakare finišavo Lietuvoje vykstančio pasaulio salės futbolo čempionato grupių etapo kovos.

Po paskutinių ketverių rungtynių, kurias sužaidė E ir F grupių komandos, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.

Pergalingai pasirodymą grupių etape baigė titulą ginanti Argentinos rinktinė, kuri Vilniuje 2:1 (0:0) palaužė Iraną.

Toje pačioje grupėje amerikiečius 7:0 (4:0) sutriuškino serbai, kurie užėmė trečią vietą ir pateko į atkrintamąsias. Be jų liko lietuvius paskutinėse rungtynėse įveikusi Kosta Rika.

E grupėje trečią pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Ispanija, 4:1 (2:1) palaužusi Angolą. Paragvajaus pranašumą turėjo pripažinti japonai – 1:2 (1:1).

Visas aštuntfinalio kovas transliuos portalas LRT.lt.