2021.09.20 07:15

„Juventus“ toliau stringa ir lieka be pergalių Italijoje, antausį gavo Mourinho „Roma“

LRT.lt2021.09.20 07:15

Italijos futbolo lygoje sekmadienio vakarą sužaistos centrinės ketvirtojo turo rungtynės, kuriose Turino „Juventus“ ekipa namuose 1:1 išsiskyrė su „AC Milan“.

Alvaro Morata dar ketvirtąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, bet 76-ąją minutę Ante Rebičius išlygino rezultatą ir mačas baigėsi lygiosiomis.

Massimiliano Allegri vyrai taip liko be pergalės jau ketvirtose „Serie A“ rungtynėse, o Stefano Pioli treniruojamam Milano klubui tai buvo pirmas mačas, kurio nepavyko laimėti.

Kitose sekmadienio rungtynėse iki šiol tris pergales turėjusi „Roma“ išvykoje 2:3 pralaimėjo „Verona“ futbolininkams, kurie iki šio mačo buvo pralaimėję visas 3 rungtynes.

Pergalingu „Verona“ vienuolikei tapo Davide Faraoni įvartis 63-ąją min.