2021.09.20 00:08

Madrido „Real“ puolimo lyderiai rungtynių pabaigoje sutvarkė reikalus su „Valencia“

LRT.lt2021.09.20 00:08

Madrido „Real“ komanda šventė dramatišką pergalę Ispanijos „La Liga“ čempionate. Karališkasis klubas paskutinėmis minutėmis palaužė „Valencia“.

Du įvarčiai rungtynių pabaigoje leido Madrido ekipai švęsti pergalę rezultatu 2:1 (0:0).

„Valencia“ 66-ąją minutę įsiveržė į priekį ir pirmavo iki pat 86-os minutės, kol žodį tarė Madrido „Real“ puolimo lyderiai – Vinicius Junioras ir Karimas Benzema.

86-ąją minutę rezultatą išlygino V. Junioras, o vos po 2 minučių pergalingą įvartį smeigė K. Benzema. Abu futbolininkai vienas kitam atliko po rezultatyvų perdavimą.

„Valencia“ gretose pasižymėjo Hugo Duro, kuris dar praėjusiame sezone gynė antros Madrido „Real“ komandos garbę.

Fantastišką pergalę iškovojęs Madrido klubas tapo vienvaldžiu „La Liga“ lyderiu. Jo sąskaitoje – 13 taškų.