2021.09.19 23:46

PSG ir „Lyon“ komandų akistatoje – pergalingas Icardi įvartis 93-ąją minutę

LRT.lt2021.09.19 23:46

Lionelis Messi debiutavo „Parc des Princes“ stadione, tačiau Paryžiaus „Saint-Germain“ komandos sirgaliai iš argentiniečio įvarčio dar nesulaukė.

PSG principinėje dvikovoje pačioje rungtynių pabaigoje 2:1 (0:0) palaužė „Lyon“.

Prancūzijos vicečempionai pratęsė pergalių seriją iki šešių. Paryžiečiai kol kas neprarado nė taško ir užtikrintai žygiuoja pirmoje pozicijoje.

L. Messi rungtynes namų stadione pradėjo startinėje sudėtyje, kartą sudrebino vartų konstrukciją ir buvo pakeistas 76-ąją minutę.

PSG futbolininkai kurį laiką buvo atsiliekančių vaidmenyje – 54-ąją minutę „Lyon“ į priekį išvedė Lucas Paqueta.

Tiesa, ilgai pranašumu svečiai nesidžiaugė – 66-ąją minutę į jų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo Neymaras.

Vėliau PSG kėlė gaisrą prie „Lyon“ vartų, kol galiausiai 93-ąją minutę pergalingą įvartį įmušė Mauro Icardi.