2021.09.19 21:13

Kovoje dėl trofėjaus – Grigonio ir CSKA pergalė prieš „Zenit“

LRT.lt2021.09.19 21:13

Marius Grigonis džiaugiasi pirmuoju trofėjumi Maskvos CSKA klube. Buvusio žalgiriečio atstovaujama Rusijos sostinės komanda triumfavo kovoje dėl Vieningosios lygos supertaurės titulo.

CSKA finale 81:73 (21:10, 13:19, 25:21, 22:23) įrodė pranašumą prieš Sankt Peterburgo „Zenit“ komandą, kurios garbę gina Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas.

Tiesa, šiose rungtynėse abu „Zenit“ lietuviai komandos pasirodymą stebėjo iš tribūnos.

Ant parketo Lietuvos krepšininkų garbę gynė vienintelis M. Grigonis, kuris rungtyniavo 19 minučių, įmetė 11 taškų (0/3 dvit., 3/5 trit. 2/2 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

CSKA ekipa pirmąjį kėlinį baigė turėdama 11 taškų persvarą, tačiau „Zenit“ iki pertraukos atsilikimą sumažino iki 5 taškų – 29:34. Trečiajame kėlinyje Maskvos komanda susigrąžino dviženklę persvarą. Lemiamo ketvirčio metu „Zenit“ vėl priartėjo iki 5 taškų, tačiau kur kas sėkmingiau antrąją kėlinio dalį sužaidė ir pergalę iškovojo CSKA.

CSKA į pergalę vedė Willas Clyburnas, per 32 minutes surinkęs 18 taškų (3/6 dvit., 3/4 trit., 3/4 baud.). „Zenit“ gretose rezultatyviausiai pasirodė Billy Baronas – 17 taškų.

CSKA: Willas Clyburnas 18, Gabrielis Lundbergas 14 (6 atk. kam.), Marius Grigonis 11, Nikola Milutinovas 10 (5 atk. kam.).

„Zenit“: Billy Baronas 17 (5 rez. perd.), Jordanas Loydas 15 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Jordanas Mickey ir Alexas Poythressas (9 atk. kam.) po 12.