2021.09.19 18:18

Drama Londone – paskutinę akimirką baudinį atrėmęs De Gea padovanojo pergalę „Man Utd“ ekipai

LRT.lt2021.09.19 18:18

Londono olimpiniame stadione – neįtikėtina drama iki paskutinės akimirkos. 5-ajame Anglijos „Premier“ lygos ture „Manchester United“ šventė įspūdingą pergalę.

Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai per paskutines 5 minutes įmušė įvartį, atrėmė 11 metrų baudinį ir po dramatiškos kovos 2:1 (1:1) nugalėjo Londono „West Ham“ klubą.

30-ąją minutę šeimininkus į priekį po „Man Utd“ gynėjui Raphaeliui Varane nedėkingo rikošeto išvedė Saido Benrahma.

Visgi ilgai pranašumu „West Ham“ nesidžiaugė – jau 35-ąją minutę Cristiano Ronaldo atsakė išlyginamuoju įvarčiu. Portugalas įmušė savo trečiąjį įvartį šiame „Premier“ lygos sezone.

Visas ažiotažas persikėlė į rungtynių pabaigą. Dažniau su kamuoliu žaidusiai „West Ham“ komandai negailestingas smūgis buvo suduotas 89-ąją minutę – po keitimo aikštėje pasirodęs Jesse Lingardas fantastišku smūgiu išvedė „Man Utd“ į priekį.

Pergale patikėjusi „Man Utd“ ekipa netrukus galėjo sudegti – per pridėtą laiką į jų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, Luke`as Shaw baudos aikštelėje sužaidė ranka.

„West Ham“ turėjo auksinę galimybę išplėšti lygiąsias. Specialiai 11 metrų baudiniui realizuoti į aikštę buvo įleistas net apšilti nespėjęs komandos kapitonas Markas Noble`as. Davido Moyeso pasitikėjimas patyrusiu žaidėju norimų vaisių nedavė – Davidas De Gea atrėmė M. Noble`o smūgį ir padovanojo pergalę savo komandai.

Tai buvo ketvirta „Man Utd“ klubo pergalė per penkerias rungtynes.

Kitose rungtynėse pralaimėjimą 1:2 (0:1) prieš „Brighton“ patyrė „Leicester City“ komanda. Įdomu tai, kad antrajame kėlinyje po VAR peržiūros iš „lapių“ buvo atimti du įvarčiai.