2021.09.19 15:42

„Barcelona“ išvargo pergalę pirmajame Ispanijos lygos sezono susitikime

LRT.lt2021.09.19 15:42

Šarūno Jasikevičiaus diriguojama „Barcelona“ (1-0) sunkiai, bet pergalingai pradėjo naująjį Ispanijos lygos krepšinio sezoną.

Katalonijos komanda namuose po atkaklios kovos 85:78 (26:14, 16:14, 16:30, 27:20) palaužė Mursijos UCAM (0-1).

Š. Jasikevičiaus auklėtiniai užtikrintai pradėjo susitikimą ir į ilgąją pertrauką išsinešė 14 taškų persvarą – 42:28. Visgi išvadas rūbinėje padariusi Mursijos komanda sugrįžo į kovą trečiajame kėlinyje.

UCAM per kėlinį sumetė 30 taškų ir išlygino rezultatą – 58:58. Ketvirtajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, tačiau nervų karą rungtynių pabaigoje laimėjo „Barcelona“.

Kauno „Žalgirį“ į „Barceloną“ iškeitęs Rokas Jokubaitis šioje dvikovoje žaidė epizodiškai. Lietuvis per nepilnas 10 minučių įmetė 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, po sykį prasižengė bei išprovokavo pražangą ir surinko 2 naudingumo balus.

Kitas buvęs žalgirietis – Nigelas Hayesas – ant parketo praleido 28 minutes, įmetė 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 5, perėmė 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Į pergalę katalonus vedė ekipos lyderiai – Cory Higginsas, Nikola Mirotičius ir Brandonas Daviesas.

„Barcelona“: Cory Higginsas ir Nikola Mirotičius po 18, Brandonas Daviesas 17, Rolandas Šmitas 10.

UCAM: Isaiah Tayloras 18, Augusto Lima 15 (6 atk. kam.), Thaddusas McFaddenas 14, Jamesas Webbas 11.