2021.09.19 20:31

Londono derbyje – triuškinama „Chelsea“ pergalė

LRT.lt2021.09.19 20:31

„Tottenham Hotspur“ stadione įvyko intriguojanti dviejų Londono klubų akistata. Pergalę iš varžovų tvirtovės išsivežė Thomo Tuchelio diriguojama Londono „Chelsea“ ekipa.

Antrajame kėlinyje Londono „Tottenham“ gynybą įveikęs „Chelsea“ triumfavo rezultatu 3:0 (0:0).

Pirmasis įvartis krito 49-ąją minutę – kampinio situacijos metu galva tiksliai smūgiavo Thiago Silva.

Po 8 minučių „Tottenham“ kapitonas Hugo Llorisas buvo priverstas dar kartą traukti kamuolį iš savo vartų – N`Golo Kante tolimas smūgis kliudė Ericą Dierį ir kamuolys, pakeitęs skriejimo kryptį, atsidūrė vartų tinkle.

Galutinį tašką 92-ąją minutę padėjo kitas „Chelsea“ vidurio gynėjas – Antonio Rudigeris.

„Chelsea“ klubui tai buvo ketvirta pergalė iš penkių galimų. Mėlynieji kartu su „Liverpool“ ir „Man Utd“ turi po 13 taškų.

„Tottenham“, patyręs antrąjį pralaimėjimą iš eilės, krenta į 7-ąją poziciją.