2021.09.19 08:09

Italijoje lijo „Inter“ komandos įvarčiais, Ispanijoje taškus prarado „Atletico“

LRT.lt2021.09.19 08:09

Trečią pergalę iš keturių galimų naujajame Italijos „Serie A“ sezone iškovojo Milano „Inter“. Čempionų titulą ginanti madų sostinės komanda namuose 6:1 (3:0) nepaliko vilčių „Bologna“ ekipai.

Pirmajame kėlinyje „Inter“ sumušė tris įvarčius – pasižymėjo Lautaro Martinezas, Milanas Škriniaras ir Nicolo Barella.

Antrajame kėlinyje „Bologna“ buvo nubausta dar trimis įvarčiais – 54-ąją minutę tiksliai kamuolį smūgiavo Matiasas Vecino, o 63-ąją ir 68-ąją minutėmis savo žodį tarė Edinas Džeko.

Paguodos įvartį svečių gretose 86-ąją minutę įmušė Arthuras Theate.

„Inter“ bent laikinam pakilo į pirmąją poziciją. Italijoje šį sezoną taškų kol kas neprarado trys komandos – AS „Roma“, AC „Milan“ ir „Napoli“.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Genoa“ 1:2 (0:0) pralaimėjo „Fiorentina“ ekipai, o Bergamo „Atalanta“ tik po atkaklios kovos 1:0 (0:0) palaužė lygos naujoką „Salernitana“.

Ispanijoje – „Atletico“ kluptelėjimas

Antrą kartą šiame sezone taškus „La Liga“ čempionate prarado Ispanijos čempionė Madrido „Atletico“ ekipa.

Diego Simeone auklėtiniai po intensyvios ir emocingos akistatos išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis su Bilbao „Athletic“.

Nuo 78-os minutės „Atletico“ žaidė mažumoje, nes dvi greitas geltonas korteles užsidirbo emocijų nevaldęs portugalas Joao Felixas.

„Atletico“ per penkerias rungtynes iškovojo tris pergales ir du sykius sužaidė lygiosiomis.

Kitose „La Liga“ rungtynėse „Elche“ ir „Levante“ išsiskyrė lygiosiomis 1:1 (1:0), Pamplonos „Osasuna“ 2:0 (2:0) palaužė „Alaves“, o Madrido „Rayo Vallecano“, kurios gretose debiutavo ir įvartį įmušė Radamelis Falcao, 3:0 (1:0) nugalėjo penktą pralaimėjimą iš eilės patyrusius Madrido „Getafe“ futbolininkus.