2021.09.18 19:15

„Premier“ lyga: „Liverpool“ ir „Arsenal“ šventė pergales, taškus prarado čempionai

LRT.lt2021.09.18 19:15

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos penkerios 5-ojo turo rungtynės. „Liverpool“ ir Londono „Arsenal“ džiaugėsi pergalėmis, o taškus netikėtai prarado „Manchester City“.

Jurgeno Kloppo diriguojama „Liverpool“ ekipa namuose 3:0 (1:0) užtikrintai nugalėjo Londono „Crystal Palace“.

43-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Sadio Mane. 78-ąją minutę pranašumą padidino Mohamedas Salah, o galutinį tašką susitikimo pabaigoje padėjo Naby Keita.

„Liverpool“, iškovojęs keturias pergales ir sykį sužaidęs lygiosiomis, kyla į pirmąją poziciją.

Taškus namuose prarado čempionų titulą ginanti „Manchester City“. Pepo Guardiolos auklėtiniai sužaidė nulinėmis lygiosiomis su „Southampton“.

„Man City“ per penkerias rungtynes iškovojo tris pergales, patyrė pralaimėjimą ir dabar tenkinosi lygiosiomis.

Po trijų nesėkmių į pergalių kelią grįžta Londono „Arsenal“ komanda, kuri 1:0 (1:0) palaužė „Burnley“ ir šventė antrą pergalę paeiliui.

Ją lėmę tikslus Martino Odegaardo baudos smūgis 30-ąją susitikimo minutę.