2021.09.18 08:13

„Newcastle“ ir „Leeds“ ekipų susitikime – gražūs įvarčiai ir taikus rezultatas

LRT.lt2021.09.18 08:13

Penktadienį vakare Anglijos „Premier“ lygoje startavo 5-asis turas. Dėl pirmos pergalės šiame sezone susigrūmė „Leeds United“ ir „Newcastle United“.

Komandos ir šiame susitikime liko be pergalės skonio – lygiosios rezultatu 1:1 (1:1).

13-ąją minutę Niukasle žaidusius „Leeds“ futbolininkus į priekį išvedė Raphinha, kurio tolimas perdavimas į baudos aikštelę virto įvarčiu.

44-ąją minutę „Newcastle“ atstatė lygybę – puikiai su kamuoliu prie baudos aikštelės linijos susitvarkęs Allanas Saint-Maximinas smūgiu pažeme nuginklavo varžovų vartininką.

Antrajame kėlinyje progų turėjo abi komandos: „Newcastle“ vartų link smūgiavo 10 kartų, „Leeds“ – 9. Tiesa, kur kas daugiau su kamuoliu praleido svečiai – 65 proc. kamuolio kontrolės prieš 35.

„Newcastle“ po 5 turų savo sąskaitoje turi 2 taškus. Kol kas rezultatais nesidžiaugia ir „Leeds United“ – trys lygiosios ir du pralaimėjimai.