2021.09.17 20:50

Estams pralaimėję „Juventus“ krepšininkai liko be Čempionų lygos

LRT.lt2021.09.17 20:50

Utenos „Juventus“ klubui nepavyko prasibrauti į FIBA Čempionų lygos grupių etapą.

Atrankos finale Žydrūno Urbono auklėtiniai 81:86 (21:15, 23:24, 13:16, 24:31) turėjo pripažinti Talino „Kalev“ krepšininkų pranašumą.

COVID-19 išretinta Utenos komanda šioje dvikovoje vertėsi 8 žaidėjų pastangomis.

„Juventus“ kiek sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio pirmavo 21:15. Vėliau „Kalev“ išlygino žaidimą, o prieš lemiamą ketvirtį uteniškių persvara aptirpo iki 2 taškų – 57:55.

Svarbiausi dvikovos įvykiai vyko pačioje rungtynių pabaigoje. Likus žaisti 2 minutes, Talino ekipa nutolo 7 taškais – 77:70. Tačiau tuomet „Juventus“ surengė spurtą 6:0 ir sugrąžino intrigą.

Paskutinę minutę uteniškiai vis priartėdavo iki 2 taškų, tačiau „Kalev“ atsakydavo rezultatyviomis atakomis.

Likus žaisti 19 sekundžių Martynas Gecevičius tritaškiu metimu dar galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jo metimas skriejo pro šalį.

Vėliau „Kalev“ baudų metimais įtvirtino savo pergalę.

Atranką laimėjusi „Kalev“ komanda pateko į F grupę, kurioje susikaus su Strasbūro IG, Ostendės „Filou“ bei Bursos „Tofaš“ klubais.

Utenos „Juventus“: Patrickas Milleris 25, Martynas Gecevičius 15, Rokas Gustys ir Ignas Vaitkus po 10, Jaylinas Airingtonas 8 taškai.

Talino „Kalev“: JeQuanas Lewisas 24, Silasas Melsonas 21, Kamaris Murphy 14, Kristjanas Kitsingas 10 taškų.