2021.09.17 17:38

Pasaulio salės futbolo čempionate – Argentinos ir Irano pergalės

LRT.lt2021.09.17 17:38

Lietuvoje vykstančiame pasaulio salės futbolo čempionate penktadienį tęsiasi grupių etapo kovos.

E grupėje Klaipėdoje į dvikovą stojo Ispanija ir Japonija. Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę 4:2 (1:2) iškovojo Ispanija.

Japonai sužaidė puikų pirmąjį kėlinį ir pirmavo 2:1.

Tačiau po pertraukos ispanai persvėrė rezultatą ir lemiamas minutes pasitiko pirmaudami 3:2. Japonų rizika nepasiteisino ir galiausiai jie praleido ketvirtąjį įvartį.

Abi komandos pirmajame grupių etapo rate iškovojo pergales. Ispanai 4:0 nugalėjo Paragavjų, o japonai 8:4 palaužė Angolos pasipriešinimą.

Tuo tarpu Vilniuje susitinko Irano ir JAV salės futbolininkai. Pergalę rezultatu 4:2 (3:1) iškovojo Iranas.

Dvikovos pradžioje JAV rinktinė pirmieji išsiveržė į priekį, tačiau vėliau dar iki pirmojo kėlinio pabaigos praleido tris įvarčius.

Antrojo kėlinio metu ilgą laiką rezultatas laikėsi nepakitęs, o intrigą rungtynėse JAV atgaivino 36-ąją minutę, kuomet sušvelnino rezultatą 2:3.

Tiesa, Irano vartų šturmas baigėsi ketvirtuoju įvarčių į JAV rinktinės vartus priešpaskutinę rugntynių minutę.

Nuo 20 val. buvo sužaistos dar dvejos rungtynės. E grupėje kaunasi Paragvajus 4:1 (4:1) nugalėjo Angolos salės futbolininkus, kuriems tai buvo jau antrasis pralaimėjimas.

F grupėje pasaulio čempionų titulą ginanti Argentina 4:2 (3:2) įveikė Serbiją.