2021.09.17 07:22

„Man City“ gynėjas atskleidė apie tėvo mirtį jam žaidžiant rungtynes ir įmušus įvartį

LRT.lt2021.09.17 07:22

„Manchester City“ gynėjas Nathanas Ake trečiadienio vakarą pelnė pirmąjį karjeros įvartį UEFA Čempionų lygoje, bet po rungtynių sužinojo apie tėvo mirtį.

„Žinau, kad visada esi su manimi, tu visada būsi mano širdyje, šį įvartį skiriu tau“, – „Instagram“ paskyroje rašė 26-erių futbolininkas.

Trečiadienio vakarą „Man City“ ekipa namuose 6:3 sutriuškino Leipcigo „RedBull“ ekipą, o N. Ake pelnė pirmąjį mačo įvartį 16-ąją minutę, kai pakėlus kampinį įmušė galva.

Kaip atskleidė pats žaidėjas, jo tėvas mačo pabaigos nesulaukė ir mirė kelios minutės po sūnaus įvarčio.

„Kelios pastarosios savaitės buvo sunkiausios mano gyvenime, mano tėvas labai sirgo ir jokio gydymo jam jau nebebuvo. Man pasisekė, kad mane labai palaikė sužadėtinė, šeima ir draugai.

Vakar aš įmušiau įvartį Čempionų lygoje ir kelios minutės po jo tėtis mirė ramiai su mano mama ir broliu šalia jo. Galbūt taip ir turėjo nutikti, jis visada labai didžiavosi matydamas mane žaidžiantį“, – teigė futbolininkas.

Nuo 2020 m. tai buvo tik 16-osios N. Ake rungtynės „Man City“ gretose. Jis taip pat yra sužaidęs jau 22 mačus Nyderlandų rinktinėje.