2021.09.16 23:54

Europos lyga: septyni įvarčiai Sevilijoje ir „Napoli“ lygiosios su „Leicester“

LRT.lt2021.09.16 23:54

Ketvirtadienį vakare UEFA Europos lygoje buvo žaidžiamos pirmojo rato grupių etapo rungtynės.

Įvarčiais lijo Sevilijoje, kur vietos „Real Betis“ po atkaklios kovos 4:3 (2:2) nugalėjo Glazgo „Celtic“.

Svečiai iš Škotijos pirmavo 2:0, bet „Real Betis“ tada atsakė keturiais įvarčiais – du įmušė Juanmi, po vieną Juanas Miranda ir Borja Iglesiasas.

Tuo pačiu laiku – 19:45 val. – Zagrebe vykusioje dvikovoje „Dinamo“ 0:2 (0:1) pralaimėjo Londono „West Ham“.

Po įvartį įmušė Michailas Antonio ir Declanas Rice`as.

C grupėje pergalę paskutinėmis minutėmis išleido „Leicester City“, kuri pirmavo dviejų įvarčių persvara. Victoras Osimhenas antrajame kėlinyje įmušė du įvarčius ir išplėšė tašką „Napoli“ ekipai – 2:2 (1:0).

Taip pat lygiosiomis 2:2 (1:2) baigėsi dvikova Eindhovene tarp vietos PSV ir svečių San Sebastiano „Real Sociedad“.

Pralaimėjimą namuose patyrė Steveno Gerrardo diriguojama Glazgo „Rangers“ – rezultatu 2:0 (0:1) triumfavo „Lyon“.