2021.09.16 22:11

„Tottenham“ naujajame UEFA turnyre startavo lygiosiomis

LRT.lt2021.09.16 22:11

Ketvirtadienį vakare UEFA Konferencijų lygoje pirmąsias rungtynes istorijoje žaidė Londono „Tottenham“ klubas. Anglijos atstovai išvykoje išsiskyrė lygiosiomis 2:2 (1:1) su „Rennes“.

11-ąją minutę „Rennes“ įsimušė į savus vartus, bet 23-ąją minutę komandos draugo klaidą ištaisė ir lygybę grąžino Flavienas Taitas.

72-ąją minutę šeimininkai įsiveržė į priekį, tačiau pranašumu pasidžiaugė tik keturias minutes – „Tottenham“ ekipą nuo pralaimėjimo išgelbėjo Pierre`as-Emile Hojbjergas.

„Tottenham“ ir „Rennes“ grupėje taip pat varžosi „Vitesse“ ir „Mura“. Vilniaus „Žalgirį“ eliminavęs „Mura“ klubas pirmąjį susitikimą pralaimėjo rezultatu 0:2.

Naujai įkurtoje Konferencijų lygoje varžosi 32 komandos.