2021.09.16 21:45

UEFA Europos lygos starte – Dambrausko klubo lygiosios su „Midtjylland“

LRT.lt2021.09.16 21:45

Be Valdo Dambrausko į kovą Danijoje stojusi Razgrado „Ludogorec“ komanda pradėjo pasirodymą naujajame UEFA Europos lygos sezone.

Bulgarijos čempionai F grupės rungtynėse sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su Herningo „Midtjylland“.

V. Dambrauskas rungtynes stebėjo iš Bulgarijos – Lietuvos futbolo specialistui prieš pat išvyką į Daniją buvo nustatytas užsikrėtimas koronavirusine infekcija.

Be vyriausiojo trenerio į kovą stojusi „Ludogorec“ Danijoje startavo itin nesėkmingai – jau 3-ąją minutę Gustavas Isaksenas išvedė šeimininkus į priekį.

Tačiau 32-ąją minutę rezultatas tapo lygus – įvartį įmušė „Ludogorec“ lyderis Kirilas Despodovas.

Antrajame kėlinyje kur kas agresyviau atrodė „Midtjylland“ ekipa – 10 smūgių, iš kurių keturi skriejo į vartų plotą. „Ludogorec“, savo ruožtu, per 45 minutes varžovų vartų link smūgiavo vos kartą.

Kitose F grupės rungtynėse pergalę rezultatu 2:1 iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“, namuose parklupdžiusi „Bragą“.

Būtent antrajame rate „Ludogorec“ namuose priims Belgrado ekipos futbolininkus.