2021.09.16 19:48

Kaune – portugalų šou: septyni įvarčiai į Saliamono Salų rinktinės vartus

LRT.lt2021.09.16 19:48

Portugalijos salės futbolo komanda Lietuvoje vykstančiame pasaulio čempionate pratęsė pergalių žygį.

Europos salės futbolo čempionai antroje C grupės dvikovoje nepaliko šansų Saliamono Salų futbolininkams. Portugalai Kauno „Žalgirio“ arenoje triumfavo rezultatu 7:0 (3:0).

Du įvarčius nugalėtojų gretose įmušė A. Coelho, dar po vieną įvartį pridėjo Ricardinho, F. Cecilio, E. Mendonca ir P. Varela. Sykį į savus vartus įsimušė varžovai.

Portugalijos sąskaitoje – dvi pergalės iš tiek pat galimų. Paskutinėse grupės rungtynėse Europos atstovai susigrums su Maroku.

D grupės rungtynėse, kurios vyko Klaipėdoje, pirmąją pergalę iškovojo Vietnamo rinktinė, kuri 3:2 (2:2) palaužė Panamą.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 2:2. Pergalingą įvartį 27-ąją minutę įmušė V. Hieu Nguyenas.

Pirmajame rate tiek Vietnamas, tiek Panama patyrė po pralaimėjimą.