Sportas

2021.09.16 20:49

Mamomis tapusios Lietuvos futbolininkės grįžta į rinktinę: tai pavyzdys kitoms žaidėjoms

Dovilė Šeduikytė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2021.09.16 20:49

Penktadienį Lietuvos moterų futbolo rinktinė pradės pasirodymą pasaulio čempionato atrankoje. Į rinktinę po motinystės atostogų sugrįžo dvi svarbios futbolininkės – Greta Lukjančukė ir Simona Petravičienė

Lietuvos rinktinė kovą dėl vietos 2023 metų pasaulio čempionate pradės dviem išvykomis. Penktadienį susitiks su Šveicarija, antradienį – Rumunija. Pernai Europos čempionato atrankoje abiem priešininkėms lietuvės pralaimėjo, tačiau šiais metais Lietuvos rinktinė jau iškovojo keturias pergales. Treneris Rimantas Viktoravičius tikisi, kad jo auklėtinės kovos garbingai.

„Dabar sakyčiau ne silpnesnė, bet geresnė grupė – Moldova yra mūsų lygyje, – teigė R. Viktoravičius. – Bandysime ir su kitomis komandomis kovoti bei pasirodyti geriau nei praėjusiame cikle. Manau, kad mes tam esame pasirengę. Merginos įgijo daugiau patirties, jos yra jaunos ir jau ilgai žaidžia už rinktinę, yra gražiame futbolo amžiuje. Manau, kad jos turės galimybę atsiskleisti.“

Treneris džiaugiasi, kad į komandą sugrįžo vienos geriausių Lietuvos futbolininkių – mamomis tapusios vartininkė G. Lukjančukė ir S. Petravičienė. Žaidėjos džiaugiasi, kad jų treniruotes gali stebėti ir atžalos.

„Džiaugsminga vien dėl to, kad treneriai žiūri į ateitį ir pritraukia jaunas žaidėjas. Labai geras pavyzdys kitoms žaidėjoms, kad būdama mama tu gali atstovauti savo šaliai“, – pasakojo G. Lukjančukė ir S. Petravičienė.

G grupėje taip pat varžysis Italija, Kroatija ir Moldova.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt