2021.09.16 17:50

Brazilai antrajame kėlinyje pralaužė čekų gynybą

LRT.lt2021.09.16 17:50

Ketvirtadienį vakare Lietuvoje vykstančiame pasaulio salės futbolo čempionate sužaistos dar dvejos grupių etapo rungtynės.

D grupėje antrąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo daugkartinė pasaulio čempionė Brazilija. Pietų Amerikos atstovai 4:0 (0:0) įveikė Čekiją.

Pirmajame kėlinyje čekai išlaikė vartus sausus, tačiau brazilai smogė antroje susitikimo pusėje.

23-iąją ir 24-ąją minutėmis pasižymėjo Ferrao, netrukus dar vieną įvartį pridėjo R. Araujo, o galutinį tašką pačioje dvikovos pabaigoje padėjo Marlonas.

Brazilija su 6 taškais yra grupės viršūnėje, Čekija ir Vietnamas turi po 3 taškus. Panamos sąskaitoje – du pralaimėjimai.

C grupės rungtynėse lygiosioms išsiskyrė Tailando ir Maroko rinktinės – 1:1 (0:1).

18-ąją minutę marokiečiai įsiveržė į priekį, bet Tailandas kone paskutinę rungtynių akimirką išplėšė lygiąsias.

Šioje grupėje su 6 taškais pirmauja Portugalija, Marokas turi 4 taškus, Tailandas – 3, Saliamono Salos – 0.