Naujienų srautas

Sportas2016.09.29 11:46

D. Motiejūnui – dar vienas signalas iš „Rockets“ komandos

DELFI.lt 2016.09.29 11:46

Donatas Motiejūnas ir toliau yra spaudžiamas priimti Hjustono „Rockets“ klubo pateiktą kvalifikacinį pasiūlymą. Pranešama, kad „raketos“ pasirašė pilnai garantuotą sutartį su naujoku Gary Paytonu Antruoju. Taip gynėjas tapo 15-uoju žaidėju, komandoje turinčiu garantuotą kontraktą kitiems metams.

Visgi tai nereiškia, kad rokiruočių sudėtyje negali būti. Klubas garantuotas sutartis turinčius krepšininkus gali atleisti, išmainyti arba išsiųsti į Plėtojimosi lygą. Pagal NBA taisykles, komanda gali turėti 15 „aktyvių žaidėjų“, o daugiausiai 13 iš jų gali būti registruojami rungtynėms.

Vankuveryje šiuo metu su asmeniniu treneriu sportuojantis 26-erių lietuvis praėjusią savaitę LNK žinioms prisipažino, kad jau iki galo yra išsigydęs visus nugaros traumos padarinius ir yra pasirengęs su trenksmu grįžti ant parketo.

Tiesa, kol kas D-Mo iš „Rockets“ yra sulaukęs tik 4,4 mln. JAV dolerių vertės sutarties, kurį priimti arba atmesti gali iki spalio 1 dienos. Lietuvis šiuo metu yra apribotas laisvasis agentas, todėl net ir sulaukęs kito klubo pasiūlymo, dėl savo likimo būtų priklausomas nuo Hjustono ekipos vadovų sprendimo.

Pats treneris Mike'as D'Antoni neslepia, kad 213 cm ūgio D. Motiejūnui Hjustone numatytas svarbus vaidmuo.

„Akivaizdu, kad mes norime kuo greičiau jo sulaukti, bet tiek jis, tiek komanda turi sutvarkyti savo reikalus, – apie klubo ir žaidėjo atstovų kaktomušą neseniai užsiminė specialistas. – Kalbant apie krepšinį, mes labai norėtume jį turėti savo gretose – Donatas bus svarbi mūsų žaidimo dalis.“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi