2021.09.16 08:20

Emocijų pliūpsnis A lygoje – „Panevėžio“ gynėjai santykius aiškinosi tarpusavyje

LRT.lt2021.09.16 08:20

„Panevėžio“ futbolininkai trečiadienį pirmą kartą A lygoje atėmė taškus iš Vilniaus „Žalgirio“ ir savo aikštėje su Lietuvos čempionais sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Nors „Panevėžio“ komandai rungtynių pabaigoje pavyko išplėšti lygiąsias, tačiau ne viskas jiems aikštėje klostėsi taip, kaip norėtųsi. Komandos viduje per pertrauką teko raminti aistras, kurios įsiplieskė tarp dviejų „Panevėžio“ vidurio gynėjų.

Panevėžiečiams itin daug rūpesčių po pakeltų kampinių kėlė Djibrilis Diaw. Senegalietis bent trijose situacijose pirmojo kėlinio pabaigoje buvo labai arti tikslo, o po eilinio vidurio gynėjo smūgio į vartus baudos aikštelėje apsistumdė Matheusas Bissi bei Justinas Januševskis.

Pradžioje apsižodžiavę futbolininkai galiausiai surėmė galvas kaktomis, o netrukus į konfliktą teko įsikišti ir komandos draugams.

Konflikto vaizdo įrašas nuo 52 minutės:

Galiausiai išvadas per pertrauką padarę „Panevėžio“ futbolininkai antrajame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir turėjo ne vieną šansą išsiveržti į priekį. Vis dėlto tą 79-ąją minutę padarė žalgiriečiai.

Mario Paveličiui atlikus perdavimą iš dešiniojo krašto, nuo varžovo atitrūkęs Josipas Tadičius taikliai smūgiavo galva, pasižymėdamas šeštą kartą šiemet.

Tiesa, „Žalgiris“ buvo priekyje vos 4 minutes: po keitimo aikštėje pasirodęs Antonis Kapnidis suklaidino varžovą ir baudos aikštelėje surado Elivelto, kuris taikliu smūgiu nuginklavo savo buvusią komandą.

Po 24-ojo sezono mačo Vilniaus klubas yra surinkęs 52 taškus, dviem rungtynėmis daugiau sužaidęs „Panevėžys“ – su 49 taškais.