2021.09.15 22:05

Čempionų lygoje debiutavęs Moldovos klubas pirmu bandymu iškovojo pergalę, laimėjo ir „Borussia“

LRT.lt2021.09.15 22:05

Naują puslapį savo klubo istorijoje atvertęs ir į UEFA Čempionų lygą patekęs Tiraspolio „Šeriff“ klubas nežada tuo pasitenkinti. Moldovos ekipa jau pirmose rungtynėse trečiadienį iškovojo pergalę prestižiniame Europos klubų turnyre.

„Šeriff“ ekipa pirmose D grupės rungtynėse namuose 2:0 (1:0) įveikė Donecko „Šachtar“ futbolininkus.

Abu įvarčius Moldovos čempionams pelnė žaidėjai iš Malio – A. Traore pasižymėjo 16-ąją minutę, o po keitimo aikštėje 55-ąją min. pasirodęs M. Yansane jau po 7 min. įmušė antrąjį.

Tiesa, nei starto sudėtyje, nei po keitimų aikštėje nežaidė nė vienas Moldovos pilietybę turintis futbolininkas. Keturi jų buvo ant suolo, bet du iš jų – vartininkai.

D grupėje be „Šeriff“ ir „Šachtar“ dar rungtyniauja Madrido „Real“ ir Milano „Inter“.

C grupės rungtynėse Turkijoje pergalę 2:1 (2:0) prieš Stambulo „Bešiktaš“ ekipą pasiekė Dortmundo „Borussia“.

Vokietijos klubą į priekį 20-ąją minutę išvedė J. Bellinghamo įvartis, o jau per teisėjo pridėtą laiką pirmajame kėlinyje po puikaus anglo perdavimo pasižymėjo E. Haalandas.

„Borussia“ sukūrė dar ne vieną puikią progą antrajame kėlinyje, jau per teisėjo pridėtą laiką A. Knauffas sudrebino vartų skersinį.

Netrukus „Bešiktaš“ sušvelnino rezultatą, kai po M. Pjaničiaus perdavimo standartinės padėties metu galva pasižymėjo F. Montero.

C grupėje dar žaidžia Amsterdamo „Ajax“ ir Lisabonos „Benfica“.