2021.09.15 18:08

Pasaulio futsalo čempionate – Lietuvai palanki Venesuelos pergalė

LRT.lt2021.09.15 18:08

Pasaulio salės futbolo čempionate trečiadienį sužaistos dvejos rungtynes, vienose kurių rungtyniavo Lietuvos rinktinės varžovai A grupėje. Venesuelos ekipa 1:0 įveikė Kosta Rikos rinktinę, o šis rezultatas yra palankus ir mūsų komandai.

Vienintelį mačo įvartį 18-ąją minutę pelnė R. Morillo.

Venesuelos futbolininkai pirmajame grupės mače po atkaklios kovos 2:1 palaužė Lietuvos rinktinę. Kosta Rika net 1:6 nusileido Kazachstanui.

Ši pergalė Venesuelai iš esmės garantuoja vietą tarp pirmų dviejų grupės komandų ir kelialapį į ketvirtfinalį. Lietuvai ši venesueliečių pergalė reiškia, kad trečiadienį nėra būtina laimėti prieš vieną stipriausių pasaulio rinktinių, Kazachstaną.

Net ir pralaimėjimo atveju Lietuva turės šansą užimti trečiąją vietą grupėje, jei paskutinėse rungtynėse rugsėjo 18-ąją įveiks abu mačus pralaimėjusią Kosta Riką. Lietuviams reikėtų išvengti didelio pralaimėjimo kazachams.

Pasaulio čempionate į ketvirtfinalį pateks po dvi stipriausias 6 grupių komandas ir dar 4, kurios užims trečiąsias vietas.

B grupės mače užfiksuota neįtikėtina kova tarp Egipto ir Gvatemalos rinktinių, kurią 6:3 laimėjo egiptiečiai.

Pirmajame turnyro mače Egiptas net 0:9 pralaimėjo Rusijos olimpinio komiteto rinktinei, o 5:4 palaužė Uzbekistaną.

Sužaidus 25 minutes rungtynėse Gvatemala pirmavo 2:1, 32-ąją minutę egiptiečiai rezultatą išlygino, bet jau po minutės vėl į priekį išsiveržė Gvatemala – 3:2.

Tačiau Egiptas nesutriko ir pelnė du įvarčius iš eilės – 35 ir 37 minutėmis, dar kartą išsiverždamas į priekį. Gvatemala jau metė visas pajėgas pirmyn ir žaidė va bank, bet prieš finalinį švilpuką praleido ir šeštąjį įvartį.