Sportas

2021.09.15 11:36

Gerardą Pique supykdė „Barcelona“ sirgalių elgesys: jie mums nepadeda

LRT.lt2021.09.15 11:36

„Barcelona“ komanda nesėkmingai pradėjo naująjį UEFA čempionų lygos sezoną. Katalonai savo aikštėje 0:3 nusileido Miuncheno „Bayern“ ekipai ir sulaukė švilpimų stadione.

Ilgametis „Barcelona“ klubo futbolininkas Gerardas Pique po rungtynių gynė Sergi Roberto, kuriam ir buvo skirti nepasitenkinimo švilpimai.

„Tai skaudina, – po rungtynių sakė G. Pique. – Tiems žmonėms norėčiau priminti, kad Sergi yra saugas, o ne krašto puolėjas. Jis buvo priverstas žaisti pozicijoje, kuri nėra jam priimtina.“

„Žinoma, žmonės turi teisę reikšti savo nuomonę, tačiau man nepatinka švilpimai, jie mums tikrai nepadeda.

Tą žmogų pažįstu labai gerai – nuostabi asmenybė, kuri nori viso ko geriausio klubui. Mane tai labai skaudina“, – tęsė G. Pique.

„Barcelona“ ekipai dvikova su „Bayern“ buvo itin nesėkminga – bavarai dominavo didžiąją rungtynių dalį, o patys šeimininkai neatliko nė vieno smūgio į vartų plotą.

„Turint omenyje, kad žaidėme namuose, rezultatas yra labai blogas. Tačiau žiūrint bendrai į rungtynes, pirmajame kėlinyje įrodėme, kad galime kovoti, o aikštėje pasirodžius žaidėjams, kuriems dabar yra 17-iolika ir 18-iolika, taip pat žaidėme agresyviai.

Mūsų situacija šiame sezone yra sudėtinga. „Bayern“ įrodė, kad yra visa galva geresni, mums belieka pasidaryti išvadas ir judėti į priekį. Laukiame, kada sugrįš Sergio Aguero ir Ansu Fati. Pažiūrėsime, kaip viskas atrodys sezono pabaigoje“, – užbaigė 34-erių metų gynėjas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.