2021.09.15 07:09

Kontroliniame susitikime – puikūs Sedekerskio ir Giedraičio pasirodymai

LRT.lt2021.09.15 07:09

Vitorijos „Baskonia“, kurios garbę gina Tadas Sedekerskis ir Rokas Giedraitis, draugiškose rungtynėse iškovojo triuškinančią pergalę.

Baskai 101:56 (22:18, 31:12, 29:12, 19:14) sutriuškino Sibiu CSU komandą iš Rumunijos, kurios gretose žaidžia Justas Tamulis.

R. Giedraitis, žaidęs 21 minutę, prie pergalės prisidėjo pelnydamas 15 taškų (6/9 dvit., 1/3 trit.). Snaiperis taip pat atkovojo 2, perėmė 3 kamuolius bei užfiksavo 16 naudingumo balų.

23 minutes ant parketo praleidęs Tadas Sedekerskis pelnė 7 taškus (2/2 dvit., 1/4 trit.), sugriebė 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Varžovų gretose J. Tamulis žaidė net 38 minutes, įmetė 8 taškus (0/3 dvit., 2/8 trit., 2/2 baud.) ir atliko 3 rez. perdavimus.