Barselonoje – „Bayern“ šeimininkavimas ir Lewandowskio dublis

LRT.lt2021.09.14 23:51

Antradienį prasidėjo UEFA Čempionų lygos grupių etapo kovos.

Bene įdomiausia ir laukiamiausia dvikova įvyko E grupėje.

Be Lionelio Messi likusi „Barcelona“ komanda namuose priėmė Miuncheno „Bayern“ futbolininkus ir šiems pralaimėjo 0:3 (0:1).

Svečiai į priekį išsiveržė 34-ąją minutę, kuomet pasižymėjo „Bayern“ veteranas Thomas Mulleris. 32-ejų vokiečiui tai buvo 49-asis įvartis Čempionų lygoje ir visų laikų turnyro rezultatyviausiųjų sąraše jis pakilo į aštuntąją vietą.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – atakavo abi komandos, tačiau antruoju įvarčiu džiaugėsi „Bayern“. 56-ąją minutę katalonus nubaudė Robertas Lewandowskis. Galiausiai tašką rungtynėse lenkas padėjo 85-ąją minutę, pelnydamas trečiąjį savo komandos įvartį.

Tuo tarpu „Barcelona“ per visas rungtynes taip ir nesugebėjo atlikti nė vieno smūgio į varžovų vartų plotą.

Kitoje dvikoje pergalę iškovojo čempionų titulą ginantis Londono „Chelsea“ klubas.

Thomaso Tuchelio auklėtiniai namų arenoje H grupės rungtynėse 1:0 (0:0) palaužė Sankt Peterburgo „Zenit“ pasipriešinimą.

Pergalingo ir vienintelio įvarčio autoriumi 69-ąją minutę tapo prieš sezoną į Londoną žaisti sugrįžęs Romelu Lukaku.