2021.09.14 19:42

Čempionų lygos starte – „Manchester United“ neišgelbėjęs Ronaldo įvartis ir baudinių gausa Ispanijoje

LRT.lt2021.09.14 19:42

Antradienį prasidėjo naujo Čempionų lygos sezono grupių etapo kovos.

Nuo 19 val. 45 min. startavo dvejos rungtynės F ir G grupėse F grupėje „Manchester United“ futbolininkai išvykoje 1:2 (1:0) turėjo pripažinti Berno „Young Boys“ klubo pranašumą.

Startinėje sudėtyje dvikovą su Berno „Young Boys“ futbolininkais pradėjęs Cristiano Ronaldo jau 13-ąją minutę išvedė savo klubą į priekį. 36-erių portugalas pasižymėjo tiksliu smūgiu vartininkui tarp kojų po savo tautiečio Bruno Fernandeso perdavimo iš krašto.

Tačiau jau 35-ąją minutę „Manchester United“ liko žaisti mažumoje, kuomet prieš save raudoną kortelę išvydo Aaronas Wan-Bissaka.

Kiekybinę persvarą „Young Boys“ klubas pasinaudojo antrajame kėlinyje. 66-ąją minutę rezultatą išlygino Nicolas Ngamaleu.

Kai jau atrodė, kad rungtynės pasibaigs lygiosiomis, savo žodį tarė Theosonas Jordanas Siebatcheu. „Young Boys“ futbolininkas jau per teisėjo 5-ąją pridėtą minutę išplėšė savo komandai pergalę.

Ispanijoje dvikova tarp „Sevilla“ ir Zalcburgo „Red Bull“ klubų baigėsi rezultatu 1:1 (1:1).

Svečiai jau 13-ąją minutę nepasinaudojo puikia proga išsiveržti į priekį. Karimas Adeyemi nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

„Red Bull“ futbolininkai savo pasiekė 21 minutę. Dar vieną uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Luka Sučičius. Austrijos klubas iki pirmojo kėlinio pabaigos gavo dar ir trečią progą mušti baudinį, tačiau L. Sučičiui dubliu pasižymėti nepavyko.

Galiausiai 42-ąją minutę 11 metrų baudinys buvo skirtas jau „Red Bull“ vartus. Ivanas Rakitičius neklydo ir išlygino rezultatą.

Tačiau po pertraukos „Sevilla“ liko žaisti mažumoje. Šeimininkams pavyko sėkmingai apsiginti ir dvikova baigėsi lygiosiomis.