2021.09.14 19:51

Argentina pasaulio salės futbolo čempionų titulo gynybą pradėjo triuškinama pergale

LRT.lt2021.09.14 19:51

Antradienį tęsiasi Lietuvoje vykstančio pasaulio salės futbolo čempionato kovos.

E grupėje Klaipėdoje į akistatą stojo Angolos ir Japonijos salės futbolo rinktinės, o pergalę rezultatu 8:4 (3:1) iškovojo japonai.

Pirmajame kėlinyje Japonija daugiau atakavo ir savo pranašumą pavertė 3 įvarčiais. Kėlinio pabaigoje Angolai pavyko sušvelninti rezultatą.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Angola sugrąžino intrigą rungtynėse ir sušvelnino rezultatą iki vieno įvarčio.

Po kelių minučių Angola ir Japonija apsikeitė įvarčiais. Tačiau tuomet kėlinio viduryje japonai vos per kelias akimirkas pasižymėjo du kartus ir nutolo 6:3.

Po 5 minučių Angola sušvelnino rezultatą, bet kėlinio pabaigoje bandymai užpulti japonus baigėsi įvarčiais į tuščius vartus.

F grupės rungtynėse Vilniuje susitiko pasaulio čempionė Argentina ir JAV salės futbolininkai. Triuškinamą pergalę 11:0 (9:0) šiame susitikime iškovojo Argentina.

Jau nuo pat dvikovos pradžios Argentinos pranašumas abejonių nekėlė. 2016 metų pasaulio čempionai vienas po kito mušė įvarčius ir iki pertraukos spėjo pasižymėti 9 kartus.

Antrajame kėlinyje Argentinos atakų škvalas kiek nurimo rezultatui tapus 10:0. Per likusį laiką argentiniečiai pridėjo dar vieną įvartį ir laimėjo 11:0.