2021.09.14 17:53

Salės futbolo čempionate – įtikinama ispanų pergalė bei dramatiška Irano ir Serbijos dvikova

LRT.lt2021.09.14 17:53

Antradienį tęsiasi Lietuvoje vykstančio pasaulio salės futbolo čempionato kovos.

E grupėje Klaipėdoje į akistatą stojo Paragvajaus ir Ispanijos salės futbolo rinktinės, o įtikinamą pergalę 4:0 (2:0) iškovojo ispanai.

Pirmajame kėlinyje Ispanijos rinktinė atrodė kur kas solidžiau ir dviem tiksliais smūgiais įtvirtino savo pranašumą.

Antrajame kėlinyje ispanai pelnė trečiąjį savo įvartį, o jau tiksint paskutinėms minutėms į tuščius vartus pasiuntė ir ketvirtą tikslų smūgį.

F grupės rungtynėse Vilniuje susitinko Serbija ir Iranas. Po dramatiškos ir emocingos kovos 3:2 (2:1) pergalę šventė Irano salės futbolininkai.

Irano futbolininkai dvikovą pradėjo tarsi ant sparnų. Jau 4-ąją minutę puikiu tolimu smūgiu į priekį Iraną išvedė Farhadas Fakhimas. Vos po kelių akimirkų Iranas puikiai įžaidė kampinį ir pelnė antrąjį įvartį.

Tiesa, pirmojo kėlinio viduryje serbai 2 minutes turėjo kiekybinį pranašumą, nes už antrą grubią pražangą Hamidas Ahmadis išvydo raudoną kortelę. Tačiau Irano futbolininkai 2 minutes mažumoje gynėsi pagirtinai ir sušvelninti rezultato neleido.

Serbas savo įvartį pasiekti pavyko jau pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet kampinio metu pavyko klastingu smūgiu iš arti pelnyti įvartį Milošui Stojkovičiui.

Ilgą laiką antrajame kėlinyje rezultatas nesikeitė, tačiau 37-ąją minutę Iranui pavyko pelnyti savo trečiąjį įvartį. Po minutės serbai vėl sušvelnino rezultatą ir metėsi į priekį, bandydami pasiekti lygiąsias arba pergalę. Tačiau rizika nepasiteisino, o paskutinę minutę serbai užbaigė be pašalinto žaidėjo.

Nuo 20 val. portale LRT.lt bus galima stebėti kitas E ir F grupės kovas.

E grupėje susikaus Angola ir Japonija, o F grupėje – JAV ir Argentinos rinktinės.

Visos ekipoms tai yra pirmosios rungtynės Lietuvoje vykstančiame pasaulio salės futbolo čempionate.