Sportas

2021.09.11 17:57

Futsalo rinktinės treneris Ryvkinas: šie vaikinai tinkamai reprezentuos Lietuvą

LRT.lt2021.09.11 17:57

Lietuvos salės futbolo rinktinė jau rytoj pradės istorinį žygį – Jevgenijaus Ryvkino auklėtiniai žengs ant „Žalgirio“ arenos parketo pasaulio čempionato rungtynėse su Venesuelos rinktine, rašo LFF.lt. Vakar futbolininkai pirmą kartą surengė treniruotę didžiausioje Lietuvos arenoje prieš rytoj laukiančią akistatą.

„Kauno arenoje lankiausi per krepšinio rungtynes, dabar ji pritaikyta futsalui – tai tiesiog nuostabus vaizdas, todėl labai malonu būti čia, dirbi čia, mano manymu, tai bus vienos geriausių sporto varžybų Europoje.

Mums buvo labai svarbu adaptuotis ant dangos – komandai tai yra nauja danga, todėl mums buvo labai svarbu adaptuotis prie arenos atmosferos, prie jos dydžio, tribūnų. Vaikinai dar neturėjo patirties tokio dydžio turnyruose, todėl tam ir buvo skirta šiandienos treniruotė“, – teigė Lietuvos salės futbolo rinktinės treneris.

Vertindamas pirmąjį rinktinės varžovą pasaulio pirmenybėse, strategas išskyrė jų techniškumą ir greitį.

„Venesuela, visų pirma, yra Lotynų Amerikos komanda, ji išėjo iš grupės, kurioje žaidžia Argentina, Brazilija – o tai jau kalba už save. Tai yra labai techniška, greita ir stipri komanda, mes nuodugniai analizuojame varžovą ir nuodugniai ruošiame planą rungtynėms. Kaip mums pasiseks – pamatysime netrukus“, - pasakojo strategas.

Tokio rango turnyras pirmą kartą vyksta Lietuvoje ir pasak stratego, tai gali būti papildomas impulsas rinktinės žaidėjams.

„Visų pirma – Lietuvoje organizuojamas pasaulio čempionatas, o Lietuvos rinktinė žais namuose. Aš labai tikiuosi, kad mūsų sirgaliai palaikys mus tribūnose, nepaisant to, kad bus ribojimai, tikiu, kad žmonės ateis palaikyti mūsų. Mūsų žaidėjai – nėra profesionalai, bet nepaisant to, mano nuomone, tai yra vaikinai, kurie gali garbingai reprezentuoti Lietuvą šiame pasaulio čempionate“.

Pasaulio čempionatas jau nuo rugsėjo 12 iki spalio 3 dienos vyks Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Įsigyti bilietus į visas turnyro rungtynes galite paspaudę čia.

Sekmadienį 20 valandą Kauno arenoje oficialiose čempionato atidarymo rungtynėse Lietuva susitiks su Venesuela.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt