2021.09.10 19:37

Schilleris po pralaimėjimo išskyrė įžaidėjų trūkumą, bet gerų žinių dėl Kalniečio neturėjo

LRT.lt2021.09.10 19:37

Kauno „Žalgirio“ pasirengimas artėjančiam sezonui toliau stringa. Vos 4 taškus paskutiniame kėlinyje įmetę kauniečiai 57:71 pralaimėjo Bursos „Tofaš“, o iš rikiuotės iškrito du komandos gynėjai – Mantas Kalnietis ir Janis Strelniekas. Po mačo jų trūkumą ir akcentavo treneris Martinas Schilleris.

„Maždaug du su puse kėlinio aš buvau visai patenkintas komandos žaidimu, bendru procesu, pikenrolo gynyba, man patiko, ką mes darėmė. Žinoma, kad ketvirtajame kėlinyje mes visiškai sugriuvome.

Turėjome tik du žaidėjus, kurie gali žaisti pikenrolą, du svarbūs žaidėjai, galintys vadovauti komandai, Mantas ir Janis, buvo iškritę, tad yra labai sunku kurti puolimą“, – teigė M. Schilleris.

„Žalgiris“ prieš varžovus iš Turkijos pirmavo tris kėlinius, pora kartų jų kauniečių persvara siekė 9 taškus, tačiau ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai parbloškė svečius atkarpa 16:0. Rezultatas nuo 53:48 kauniečių naudai tapo 64:53 šeimininkų naudai.

„Tie pirmi trys kėliniai mane džiugino dėl tam tikrų dalykų, bet ketvirtasis kėlinys buvo prastas. Iš 18-os klaidų dešimt buvo tiesiogiai varžovų perimti kamuoliai. Tai irgi susiję su tuo, kad aikštėje trūko žaidimo organizatorių. Mantas yra traumuotas, Janis patyrė traumą, Emmanuelis dar tik siekia formos – tik vienas žaidėjas galėjo organizuoti žaidimą su kamuoliu, Lukas. Kartais sunku taip sužaisti 40 minučių“, – kalbėjo kauniečių treneris.

Vienintelis Lukas Lekavičius žalgiriečių stovykloje įmetė dviženklį taškų skaičių – 10. Emmanuelis Mudiay`us suklydo 6 sykius.

Paklaustas apie M. Kalniečio ir J. Strelnieko sveikatą, M. Schilleris ge žinių neturėjo: „Mantas greičiausiai dar nežais, o dėl Janio tiesiog nežinau, tai nutiko tik per rungtynes.“

Sekmadienį „Žalgiris“ sužais paskutines draugiškas rungtynes – mes iššūkį Eurolygos čempionei Stambulo „Anadolu Efes“.