Sportas

2016.09.24 09:53

P. Jacksonas apie M. Kuzminską: sirgaliams jis labai patiks

15min.lt 2016.09.24 09:53

„New York Knicks“ krepšinio operacijų prezidentas Philas Jacksonas prieš prasidedant komandų treniruočių stovykloms kalbėjo su žiniasklaida. Legendinis treneris sulaukė klausimų ir apie „Knicks“ naujoką iš Lietuvos, Mindaugą Kuzminską.

„Jis daro viską. Jis yra geras metikas iš toliau, pataiko tritaškius, yra greitas kontratakose. Jis atlieka tokius perdavimus, kurių tikiesi iš protingo žaidėjo“, – apie 26 metų lietuvio stiprybes kalbėjo P. Jacksonas.

NBA ekspertai kol kas vieningai nesutaria, kas laukia M.Kuzminsko lygoje – vieni prognozuoja stabilią vietą „Knicks“ rotacijoje, kiti lietuvį kone iškart siunčia į plėtojimosi lygą.

Vis dėlto pats M. Kuzminskas nusiteikęs kovingai – į Niujorką jis atskrido likus mėnesiui iki „Knicks“ treniruočių stovyklos ir lieja prakaitą salėje.

„Jam reikės priprasti su NBA žaidėjų energijos ir jėgos. Tačiau manau, kad fanams jis labai patiks ir visi norės matyti jį žaidžiantį. Jis yra trečiasis numeris, tačiau turi talento kai kuriais momentais pažaisti ir atakuojančiu gynėju“, – apie lietuvį kalbėjo „Knicks“ prezidentas P. Jacksonas.

Treniruočių stovyklos oficialiai startuoja rugsėjo 27 dieną.

M. Kuzminską pirmą sykį vilkintį „Knicks“ marškinėlius išvysime spalio 5 dieną Hjustone. Čia Niujorko komanda susitiks su vietos „Rockets“, o po trijų dienų išbandys ir E.Mockevičiaus „Nets“ ekipos pajėgumą.