Naujienų srautas

Sportas2016.09.23 13:16

Panevėžiečių antausio „Žalgiriui“ žiūrovai neišvydo dėl sugedusio kompiuterio

DELFI.lt 2016.09.23 13:16

Rugsėjo 22 dieną Panevėžyje vyko didelio susidomėjimo sulaukusios „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionato rungtynės, kuriose susitiko „Lietkabelio“ ir „Žalgirio“ ekipos. Susitikimą po atkaklios kovos laimėjo aikštelės šeimininkai 90:86, tačiau šią pergalę galėjo stebėti tik arenoje susirinkę žiūrovai.

Rungtynių transliacijos paslaugas teikiančias įmonės atstovai buvo pasiruošę vykdyti transliaciją, tačiau prieš pat susitikimą, sutrikus elektros tiekimui, sugedo pagrindinis transliacijos kompiuteris. Įmonės atstovai bandė gelbėti situaciją ir vykdyti transliaciją per vieno iš darbuotojų kompiuterį, tačiau tam nepakako jo turimų resursų.

„Labai atsiprašome visų sirgalių, kad jie negalėjo tiesiogiai stebėti didelio ažiotažo sulaukusių rungtynių. Dėsime visas pastangas ir kartu su rungtynių transliacijas teikiančia įmone ieškosime sprendimo būdų, kad ateityje tokie įvykiai nepasikartotų. Tikimės, kad ši nesėkmė sezono pradžioje nenubrauks viso įdirbio, kurį esame padarę. Tikimės, kad sirgaliai supras, jog tai buvo nenumatytos aplinkybės, kurių operatyviai išspręsti nepavyko“, – teigė LKL komercijos direktorius Žygimantas Surintas.

Nors transliacija neįvyko, tačiau rungtynės buvo filmuojamos ir sirgaliai gali peržiūrėti jų įrašą, gražiausius momentus bei trenerių komentarus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi