2021.09.09 00:24

Pasaulio čempionato atrankoje – lenkų išsigelbėjimas ir estų taškas

LRT.lt2021.09.09 00:24

Trečiadienį pasaulio futbolo čempionato Europos zonos atrankoje rungtynės buvo žaidžiamos B, C, E, I ir J grupėse.

Viena iš įdomiausių dvikovų vyko Lenkijoje, kur vietos rinktinė sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su Anglijos rinktine.

Anglai antrajame kėlinyje 72-ąją minutę išsiveržė į priekį, kuomet Harry Kane`as pasiuntė kamuolį į lenkų vartus.

Kai jau atrodė, kad anglus nuo pergalės skiria kelios akimirkos lenkai pasiuntė savo sirgalius į euforiją. Jau per antrą teisėjo pridėto laiko minutę rezultatą išlygino Damianas Szymanskis.

Tuo tarpu E grupės rungtynėse Estija svečiuose iškovojo tašką. Estai lygiosiomis 0:0 sužaidė su Velso rinktine.