2021.09.08 21:29

Lietuvos futbolo rinktinė Italijoje patyrė gėdingą pralaimėjimą

LRT.lt2021.09.08 21:29

Trečiadienį Lietuvos futbolo rinktinė pasaulio čempionato atrankos rungtynėse patyrė itin gėdingą pralaimėjimą.

Valdo Ivanausko auklėtiniai išvykoje 0:5 (0:4) turėjo pripažinti Europos čempionų italų pranašumą.

Intriga rungtynėse dingo sužaidus vos pusvalandį, per kurį Roberto Mancini kariauna į Ernesto Šetkaus vartus pasiuntė keturis įvarčius.

Per likusį laiką italai atsipalaiduoti neketino, pelnė dar vieną įvartį ir iškovojo triuškinamą pergalę.

LRT Plius

Lietuviai C grupėje kol kas ir toliau savo sąskaitoje turi 0 taškų. Šiuo metu V. Ivanausko kariauna yra penkis pralaimėjimus pasaulio čempionato atrankoje. Per 2021 metus Lietuvos futbolo rinktinė kol kas pralaimėjo visus 9 žaistus susitikimus.

Tuo tarpu Italija yra iškovojusi 4 pergales ir 2 sykius sužaidė lygiosiomis. Pastaroji Lietuvos ir Italijos dvikova LFF stadione pavasarį baigėsi svečių pergale 2:0.

Rezultatas:

Rungtynių eiga:

90+2 min. Lietuvos rinktinės agonija baigėsi pralaimėjimu 0:5.

90 min. Teisėjas prideda 2 minutes.

84 min. Lietuvius nuo įvarčio gelbėja virpstas.

71 min. Italų atakos toliau tęsiasi. Lietuviai prasižengia pavojingoje vietoje ir italai turi šansą pelnyti 6-ąjį įvartį. Giacomo Raspadori atliko nesėkmingą smūgį kaire koje.

54 min. Įvartis!!! Galiausiai italai pasiekia savo. Klastingas perdavimas į baudos aikštelę baigiasi tuo, kad kamuolys nusileidžia Lietuvos rinktinės vartuose.

53 min. Italija antrąjį kėlinį pradeda aktyviu žaidimu. Ernestui Šetkui darbo netrūksta, o vienas įvartis būtų pelnytas iš nuošalės.

45+1 min. Italai namuose po pirmojo kėlinio pirmauja 4:0.

29 min. Įvartis!!! Lietuvos rinktinės košmaras tęsiasi, o Moise Keanas kala dar vieną vinį į V. Ivanausko auklėtinių karstą.

24 min. Įvartis!!! Italija jau triuškina lietuvius. Trečiąjį Italijos įvartį pelnė Giacomo Raspadori. Jam tai pirmas tikslus smūgis atstovaujant savo šalies rinktinei.

14 min. Įvartis!!! Europos čempionai bombarduoja lietuvių vartus. Giacomo Raspadori atlieka pavojingą smūgį, o kamuolys po rikošeto nuo Edgaro Utkaus skrieja į vartus. Oficialiame protokole įrašytas įvartis į savo vartus.

11 min. Įvartis!!! Arvydas Novikovas atlieka labai neatsakingą ir kvailą perdavimą atgal, o kamuolį lietuvių baudos aikštelėje perėmęs Moise Keanas pelno įvartį.

10 min. Ovidijus Verbickas dar kartą smūgiuoja į vartus. Šį sykį kamuolį gauda Gianluigi Donnarumma.

1 min. Ovidijus Verbickas standartinės padėties metu atlieka pavojingą smūgį, kurį blokuoja gynėjas.