Naujienų srautas

Sportas2016.09.20 15:39

Rinktinei teks ieškoti ir naujo „balso“ – L. Kunigėlis nebedirbs LKF

DELFI.lt 2016.09.20 15:39

Užsibaigus ketverių metų olimpiniam ciklui Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ėmėsi pertvarkų. Abipusiu sutarimu po mėnesio federaciją paliks abu už ryšius su visuomene atsakingi specialistai: Linas Kunigėlis ir Rytis Sabas.

L. Kunigėlis – ilgametis Lietuvos vyrų rinktinės atstovas žiniasklaidai. 44-erių krepšinio komentatorius ir žurnalistas rūpintis nacionalinės komandos komunikacija pradėjo dar „auksiniame“ 2003 metų Europos čempionate, nuo to laiko su trumpomis pertraukomis dirbo federacijoje. Nuo 2013 metų jis ėjo LKF viešųjų ryšių ir rinkodaros direktoriaus pareigas.

Rinktinėje L. Kunigėliui teko darbuotis kartu su treneriais Antanu Sireika, Ramūnu Butautu, Kęstučiu Kemzūra, Jonu Kazlausku.

Krepšinis.lt jis teigė, kad išsiskirti nuspręsta po pokalbio su LKF generaliniu sekretoriumi Mindaugu Špoku, pastarajam ir LKF prezidentui Arvydui Saboniui L. Kunigėlis padėkojo už galimybę dirbti federacijoje.

„Turiu daug minčių, dabar turėsiu ir laiko joms realizuoti“, – paklaustas apie ateities planus, Krepšinis.lt sakė L. Kunigėlis, ketinantis atsidėti keliems ilgai brendusiems, bet iki šiol dienos šviesos neišvydusiems projektams.

Kam reikės perduoti kasdienius darbus ir rinktinės atstovo žiniasklaidai funkcijas, jis teigė kol kas negirdėjęs.

L. Kunigėlio bendraamžis žurnalistas ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) teisėjas R. Sabas pastaraisiais metais ėjo LKF ryšių su visuomene ir komunikacijos vadovo pareigas.

Tuo metu M. Špokas pokyčių aplinkybių plačiau nekomentavo.

„Baigėsi olimpinis ciklas, prasideda naujas, planuojame naujus darbus. Kol kas vyrai dar dirba, nėra daug apie ką kalbėti“, – teigė vienas LKF vadovų.

Primename, kad svarbiausias klausimas, kamuojantis LKF pastarosiomis savaitėmis – kam patikėti vyrų rinktinės vyriausiojo trenerio postą. Ketverius metus jį užėmusio J. Kazlausko sutartis baigė galioti po Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi