2021.09.06 07:28

Pasaulio čempionato atranka: lenkų šėlsmas San Marine ir italų lygiosios su šveicarais

LRT.lt2021.09.06 07:28

Sekmadienį visoje Europoje tęsėsi atrankos į 2022 metų pasaulio futbolo čempionatą kovos. Antrose rungtynėse iš eilės be pergalės liko Europos čempionai Italijos futbolininkai.

Roberto Mancini diriguojama komanda išvykoje stojo į kovą su Šveicarijos futbolininkais. Atkakli akistata baigėsi taikiu rezultatu 0:0.

Pergalę italams galėjo padovanoti geriausias metų futbolininkas Jorginho, tačiau pastarasis 53-ąją minutę nerealizavo 11 metrų baudinio – į smūgį užtikrintai reagavo Yannas Sommeris.

Italams tai buvo antrosios lygiosios iš eilės. Rugsėjo 2-ąją tašką prieš Europos čempionus iškovojo Bulgarijos rinktinė.

Jau trečiadienį Italijos futbolininkai stos į kovą su Lietuvos rinktine, kuri per ketverias rungtynes neiškovojo nė taško.

I grupės rungtynėse prieš San Mariną pasilinksmino Lenkijos rinktinė, kuri triumfavo rezultatu 7:1.

Pirmajame kėlinyje Lenkijos komanda įmušė keturis įvarčius – du kartus tiksliai smūgiavo Robertas Lewandowsks. Antrajame kėlinyje sužibo R. Lewandowskį pakeitęs Adamas Buksa, įmušęs net tris įvarčius, iš kurių du krito per pridėtą laiką.

Triuškinančiomis pergalėmis džiaugėsi ir kitos Europos futbolo gigantės. Anglijos rinktinė 4:0 nugalėjo Andorą, Vokietija 6:0 nepaliko variantų Armėnijai, o Ispanija 4:0 sutriuškino Sakartvelą.