Sportas

2021.09.04 20:22

Po kelerių metų pertraukos – galimas Kasparaičio sugrįžimas ant ledo Lietuvos čempionate

Rokas Suslavičius, LRT.lt2021.09.04 20:22

Artėjančiame Lietuvos ledo ritulio čempionate rungsis 5 komandos, o tarp jų bus ir 45-ąjį savo gimtadienį mininti legendinė Elektrėnų „Energijos“ ekipa.

2019-2020 metų sezone Lietuvos ledo ritulio čempionate Elektrėnai neturėjo nei vienos komandos, o praėjusiame sezone buvo susiklosčiusi kurioziška situacija, kuomet pirmenybėse žaidė jungtinės „HC Klaipdėda-Energija Hockey“ ir „Energija-Geležinis vilkas“ komandos.

Sezoną pradžią „Energija“ pasitinka šventinėmis nuotaikomis, o komandos sąrašuose galima išvysti ir Dariaus Kasparaičio pavardę. Legendinis NHL žaidėjas gyvena JAV, tačiau Elektrėnuose ledo ritulio mokyklą įkūręs sportininkas gimtajame mieste nėra retas svečias.

Su LRT.lt bendravęs vienas iš D. Kasparaičio mokyklos įkūrėjų ir Elektrėnų ledo rūmų direktorius Valdas Škadauskas atskleidė, kad ledo ritulininkui jau yra rezervuotas numeris.

„Šiais metais jis yra įtrauktas į Elektrėnų „Energijos“ komandos sąrašus ir turėtų dalyvauti Lietuvos čempionate. Tikiuosi, kad žais šį sezoną. Jis aktyviai sportuoja. Beje, atvažiavęs į Elektrėnus apibėga visus ežerus. Žodžiu, jis čia viskuo domisi, viską žino, mato. „Energijos“ komandoje jam 11-as numeris yra rezervuotas.

Neseniai jis buvo atvykęs ir pažadėjo, kad kai vėl atvažiuos, būtinai atstovaus Elektrėnams. Jis niekada neatsisako“, – atskleidė V. Škadauskas.

48-erių D. Kasparaitis būdamas dar nepilnametis išvyko žaisti Rusiją, iš kurios vėliau persikėlė rungtyniauti į NHL, kurioje praleido 14 sezonų. 2013-2014 metų sezone jis debiutavo Lietuvos čempionate vilkėdamas Vilniaus „Hoockey Punks“ marškinėlius. Per keturis sezonus jis sostinės ekipos gretose sužaidė 7 rungtynes, o tai jam padėjo įgyvendinti kitą svajonę – užsivilkti Lietuvos rinktinės marškinėlius.

„Energijos“ gretose D. Kasparaitis buvo spėjęs sužaisti 2017-2018 metų sezone.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt