Sportas

2021.09.03 21:02

Antroji treniruotė „Zandvoorte“ trasoje pažymėta Hamiltono variklio gedimu

LRT.lt2021.09.03 21:02

„Formulės-1“ lenktynių Nyderlandų „Zandvoorte“ trasoje antroji penktadienio treniruotė pažymėta geriausiu Charleso LeClerco ratu ir Lewiso Hamiltono bolido gedimu.

Čempionato lyderis L. Hamiltonas sugebėjo nuvažiuoti vieną greitąjį ratą ir bendroje treniruotės įskaitoje užėmė 11-ąją vietą. Po to jis susidūrė su variklio bėdomis, sustojo trasoje ir daugiau nebepajudėjo.

Tai jau antroji „Mercedes“ gaminamo variklio problema šioje trasoje. Kiek anksčiau vykusioje pirmoje treniruotėje sugedo „Aston Martin“ komandos piloto Sebastiano Vettelio variklis. Ši komanda irgi naudoja „Mercedes“ jėgaines.

Antroje treniruotėje nepasisekė ir Maxui Verstappenui, kuris dukart bandė įveikti greituosius ratus ir abukart trasoje buvo rodomos raudonos vėliavos. Pirmą kartą tai vyko dėl L. Hamiltono gedimo, antrą kartą – dėl Nikita Mazepino apsisukimo.

„Ferrari“ pilotas Ch. LeClercas treniruotėje buvo greičiausias, savo komandos draugą Carlosą Sainza jis aplenkė 0,154 sek. Trečiąją vietą užėmė Esetbanas Oconas, ketvirtąją – Valtteri Bottas, penktąją – M. Verstappenas, šeštąją – Fernando Alonso.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt