Sportas

2016.09.15 11:55

„Rockets“ niekur neskuba: susirūpinimo nebeslepia ir D. Motiejūno agentas

DELFI.lt2016.09.15 11:55

Iki NBA sezono starto liko kiek daugiau nei mėnuo, tačiau Donatas Motiejūnas vis dar nėra užtikrintas dėl savo ateities stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje. Ši neeilinė situacija sudomino net ir JAV sporto gigantą ESPN, kurio žurnalistas daugiau informacijos bandė išpešti iš lietuvio agento. Visgi net ir šis atsakymų į sudėtingus klausimus dar neturi.

Antradienį 26-tą gimtadienį minėsiantis D-Mo iš Hjustono „Rockets“ kol kas yra sulaukęs tik kvalifikacinio 3,4 mln. JAV dolerių vertės pasiūlymo. Bet apribotu laisvuoju agentu esantis lietuvis norėtų geresnių sąlygų.

„Jie mums nepateikė jokio rimto pasiūlymo. Tiesos momentas išauš spalio 1-ą, kuomet mes ir priimsime sprendimą“, – pareiškė puolėjui iš Lietuvos atstovaujantis agentas.

Nors nepanašu, kad kitos ekipos taip pat trykštu noru prisivilioti D. Motiejūną, šis gali nepriimti ir kvalifikacinio „raketų“ pasiūlymo, todėl derybos prasidėtų iš naujo.

Tokia Hjustono klubo vadovų pozicija atrodo kiek keistai, nes vasarą 213 cm ūgio kaunietis buvo susitikęs su naujuoju treneriu Mike`u D`Antoni, kuris pažadėjo, kad D-Mo artėjantį sezoną gali tikėtis svarbaus vaidmens komandoje.

Tačiau akivaizdu, kad Teksaso ekipa nesirengia taškytis pinigais, ypač, kai toks žingsnis gali būti rizikingas. Kodėl? Dėl sunkios lietuvio nugaros traumos, kuri praėjusius pusantrų metų kaip reikiant pristabdė jo karjerą.

„Aš nesu nusivylęs – yra kaip yra. Galutinę „Rockets“ poziciją sužinosime spalio 1-ąją. Visi sandėriai tuomet turi būti baigti iki 11 valandos“, – pridėjo B. J. Armstongas.

Įdomu ir tai, kad dar iki tol, rugsėjo 24 dieną, prasidės komandos treniruočių stovyklą.

Krepšinis.lt primena, kad praėjusiame sezone, sugrįžęs po reabilitacijos, D. Motiejūnas 37 rungtynes. Jose aukštaūgis žaisdavo po 15 minučių, rinkdavo po 6,2 taško, atkovodavo po 2,9 kamuolio ir atlikdavo po 1,1 rezultatyvaus perdavimo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.