Sportas

2016.09.14 18:50

Žvilgsnis į „Žalgirį“ – iššūkis Š. Jasikevičiui ir pasakiška sąjunga

15min.lt 2016.09.14 18:50

Tradicijų besilaikantis Kauno „Žalgiris“, kurio viltys gulasi ant Šarūno Jasikevičiaus pečių. Taip žalgiriečius prieš 2016–2017 metų sezoną pristato oficialus Eurolygos puslapis.

„Žalgiris“ ištikimai laikosi savo filosofijos – buria komandą iš vietos talentų ir aplink juos lipdo užsieniečius.

Tačiau pagrindinis testas bus ne tik aikštėje, bet ir už šoninės linijos. Krepšinio legenda Šarūnas Jasikevičius pirmąjį sezoną savo karjeroje pradeda vyr. trenerio poste.

Jį stebės daug akių, o Š. Jasikevičius turi įsibėgėti labai greitai, nes pirmąjį mėnesį laukia dvikovos su „Panathinaikos“, „Baskonia“, „Fenerbahče“ ir „Maccabi“.

Sezonas „Žalgiriui“ gali būti ilgesnis nei įprastai, nes jo viduryje laukia 4 išvykos per 6 mačus į Maskvą, Madridą, Belgradą ar Stambulą.

Bet didžiulė komandos širdis ir nenuilstamas kovingumas tikrai bus įskiepyti naujokams, o ši žaidėjų grupė, kaip ir kasmet, bandys atnešti džiaugsmą aistringiesiems fanams krepšinio žemėje“, – „Žalgirį“ apibūdino euroleague.net.

Oficialus Eurolygos puslapis siūlo įsidėmėti Kevino Pangoso pavardę. Iš Las Palmaso „Gran Canaria“ į Kauną atvykęs antrus metus Europoje žaidžiantis kanadietis sublizgėjo Europos taurėje, kur rinko vid. 11,9 taško ir 4,9 rezultatyvaus perdavimo.

Brandus įžaidėjo sezonas uždirbo jam vietą antrame simboliniame Europos taurės penkete.

„Vos 23-ejų įžaidėjas atvyksta į Eurolygos komandą, garsėjančia tradicijomis ir pasitikėjimu jaunais talentais. Ši sąjunga atrodo pasakiška, ypač kai treneris pats buvo energingas atakų organizatorius.

Tikėkitės, kad Pangosas gaus daug galimybių pademonstruoti savo sugebėjimus. Panašu, kad į priekį žengs ir jis, ir visa „Žalgirio“ komanda“, – K. Pangosu žavisi euroleague.net.

Eurolyga atkreipė dėmesį į lengvojo krašto puolėjo poziciją, kur nominaliai „Žalgiryje“ rungtyniauja vienintelis Edgaras Ulanovas. Todėl euroleague.net prognozuoja, kad „Žalgirį“ dažnai matysime žaidžiantį su trimis gynėjais.

„Žalgiris“ neaukštinamas, tačiau įvardijamas kaip nustebinti Eurolygoje galintis klubas.

Naujasis Eurolygos sezonas startuos spalio 12-ąją.