Sportas

2021.09.01 16:03

Septintąją vietą užėmęs Skuja džiaugėsi, nors rezultato tikėjosi geresnio

Paulius Cubera, LRT.lt2021.09.01 16:03

Paralimpinėse žaidynėse dvejose rungtyse debiutavęs lengvaatletis Andrius Skuja po antrojo savo pasirodymo rutulio stūmimo rungtyje buvo patenkintas, nors tikėjosi ir kiek geresnio rezultato.

Įrankį 14 metrų 76 centimetrus nustūmęs A. Skuja užėmė septintąją vietą, o iki bronzos medalio jam trūko 1,14 metro. Tiesa, A. Skuja teigė, kad tikrai galėjo pasiekti 15 metrų ribą.

„Šiandien, kaip ir kalbėjau, nejaučiau jokio jaudulio prieš ietį, atrodė viskas tvarkoje, labai geras oras, vėsu, ko bereikia? Įėjus į stadioną visą kūną šiurpas nukrėtė, reikėjo eiti į pristatymą, išeiti, vėl sugrįžti... Galbūt tas jaudulys padėjo, buvau užsivedęs, tikėjausi pasiekti gerą rezultatą. Viskas buvo normaliai, pirmas bandymas neblogas, bet po to pagedo technika. Tikrai galėjau stumti bent 15 metrų, bet kažko nepadariau, neišpildžiau“, – savo pasirodymą komentavo lengvaatletis.

Šiose žaidynėse A. Skuja užėmė aštuntąją vietą ieties metimo varžybose ir liko patenkintas savo olimpiniu debiutu. Tiesa, sportininkas teigė, kad ietį mielai iškeistų į diską, bet jo F46 negalios klasėje disko metimo rungties programoje nėra.

„Rutulio nepaleisiu bet kokiu atveju. Čia suvažiuoja patys stipriausi, pirmas aštuntukas ir suvažiavo, pavyko pakilti šiek tiek aukščiau. Pasaulyje būti septintam nėra nusivylimas, paralimpinės žaidynės pirmos, lauksiu ateinančių startų. Stengsimės, dirbsime toliau, grįžus kažkiek pailsėsime ir grįšime į darbus, kad būtume aukščiau“, – patikino lengvaatletis.

A. Skujos treneris Deimantas Jusys irgi liko patekintas auklėtinio pasirodymu.

„Šiandien nepavyko gerinti asmeninio rekordo, kurį gerinome Europoje prieš porą mėnesių, bet pasirodymas mane kaip trenerį tikrai tenkina. Dalyvavo stabiliai, rezultatai nešokinėjo, 30 centimetrų tarpe Andrius padarė visus stūmimus, tai reiškia, kad jis gali kitose varžybose parodyti dar geresnį rezultatą. Stabilumas duoda tai, kad reikia išlaukti to karto, kai pavyks pagerinti tiek asmeninį rekordą, tiek Lietuvos rekordą, kuris Andriui šioje rungtyje priklauso“, – kalbėjo D. Jusys.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt