Naujienų srautas

Sportas2016.09.10 09:43

Parolimpiadoje ieties metikas J. Spudis užėmė dešimtą vietą

BNS 2016.09.10 09:43

Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynėse startavęs lengvaatletis Jonas Spudis penktadienį liko dešimtas ieties metimo rungtyje.

Po pirmojo – sėkmingiausio – bandymo, ietį numetęs 50,79 m, šiaulietis buvo 6-oje vietoje tarp 15 dalyvių. Antru bandymu jis ietį nuskraidino 49,52 m ir nukrito į 8 vietą. Po trečiojo bandymo (50,22 m) iš aštuntuko lietuvį išstūmė Kanados ir Brazilijos lengvaatlečiai.

„Pykstu ant savęs, kad nesugebėjau, o galėjau. Buvo didžiulis noras kovoti, gerai sudalyvauti, veržiausi mesti, jutau, kad galiu. Bet kaip tik su ta fizine būkle ir nesusivaldžiau. Su kojom kažką primaliau. Aplinka manęs visai neveikė, nemačiau nei vieno žiūrovo. Labai gerai apšilau, net nejaučiau, kad nugarą skauda. Jaudulio nebuvo, kaip tik labai gerai jaučiausi. Bet ir nesusitvarkiau su tuo per dideliu jausmu, kad galiu gerai mesti, - iškart po varžybų sakė J. Spudis. – Dabar labiausiai norisi namo.“

Šeštadienį J. Spudis planuoja ilsėtis, o sekmadienį eis palaikyti lengvaatletės Ramunės Adomaitienės šuolio į tolį varžybose ir irkluotojo Augusto Navicko pasirodymo.

„Sportuoti dar nemesiu. Aišku, truputį nusivyliau savimi, bet pamatysite dar geresnių rezultatų. Yra kaip yra – pasaulio čempionas irgi nepapuolė į finalą, išėjo kartu su manimi“, – į ateitį žiūrėjo J. Spudis.

Jo neįgalumo klasėje F44 dalyvauja ieties metikai su viena pažeista koja.

Šios grupės varžybų auksą iškovojo planetos rekordą pagerinęs Akeemas Stewartas (57,32 m) iš Trinidado ir Tobago, sidabras atiteko kanadiečiui Alisteriui McQueenui (55,56 m), bronza – naujazelandiečiui Rory`ui McSweeney`ui (54,99 m).

Trečią parolimpiados dieną – šeštadienį – savo pasirodymą parolimpinėse žaidynėse pradės 17-metis plaukikas iš Kauno Edgaras Matakas. 400 metrų laisvu stiliumi atrankoje jis plauks 17:08 val. Lietuvos laiku, o šios rungties finalas finalas vyks naktį.

Lietuvos golbolo vyrų rinktinė jau pasiruošė rugsėjo 10-osios rungtynėms su JAV rinktine, kurios prasidės 19:15 val. Lietuvos laiku.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi