2021.08.29 23:40

Ilgai lauktas momentas – Lionelis Messi debiutavo PSG komandoje

LRT.lt2021.08.29 23:40

Lionelis Messi sekmadienį vakare pirmą kartą išbėgo į aikštę su Paryžiaus „Saint-Germain“ klubo marškinėliais. Argentinos futbolo žvaigždė debiutavo Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate.

L. Messi į aikštę žengė 66-ąją minutę, pakeitęs gerai pažįstamą komandos draugą – Neymarą.

Iki to laiko PSG komanda jau buvo išsprendusi visus reikalus. Paryžiečiai išvykoje rezultatu 2:0 (1:0) nugalėjo „Reims“.

Paryžiaus ekipoje ryškiausiomis spalvomis žibėjo su išvykimu siejamo Kyliano Mbappe žvaigždė.

Jau šią savaitę oficialiai Madrido „Real“ žaidėju tapti galėjęs K. Mbappe lyg įprastai žaidė nuo pirmų minučių ir pelnė svarbiausius įvarčius.

16-ąją minutę K. Mbappe galva pasižymėjo po puikaus Angelio Di Maria perdavimo, o pranašumą padidino 64-ąją minutę, šį kartą sulaukęs tikslaus perdavimo iš Achrafo Hakimi.

PSG ekipa šalies čempionate kol kas žygiuoja užtikrintai – keturios pergalės iš tiek pat galimų.

Kitose „Ligue 1“ čempionato rungtynėse „Monaco“ 2:1 palaužė „Troyes“, o šalies čempionė „Lille“ komanda identišku rezultatu nugalėjo „Montpellier“.