2021.08.28 08:05

Ispanijoje – sėkmingi „Valencia“ ir „Mallorca“ ekipų pasirodymai, Prancūzijoje pergale džiaugėsi „Lyon“

LRT.lt2021.08.28 08:05

Penktadienį Ispanijos „La Liga“ futbolo čempionate buvo sužaisti du susitikimai. Pergalėmis džiaugėsi namuose žaidusios komandos – „Valencia“ ir „Mallorca“.

Jose Bordalaso vadovaujama „Valencia“ rezultatu 3:0 (2:0) nugalėjo „Alaves“ futbolininkus.

„Šikšnosparniams“ tai buvo antra pergalė per trejas rungtynes.

Į pergalę dvikovoje su „Alaves“ šeimininkus vedė Danielis Wassas (3 min.), Carlosas Soleras (45+3 min.) ir Goncalo Guedesas (60 min.).

Kitose Ispanijos lygos rungtynėse susigrūmė dvi į stipriausią divizioną grįžusios komandos – „Mallorca“ ir Barselonos „Espanyol“.

Danielio Rodriguezo šūvis 27-ąją minutę lėmė „Mallorca“ ekipos pergalę rezultatu 1:0.

„Malorca“ taip pat turi 7 taškus. „Espanyol“ lieka be pergalės skonio.

Prancūzijoje – laukta „Lyon“ pergalė

„Ligue 1“ čempionato 4-ajame ture pergalę galiausiai iškovojo „Lyon“ futbolininkai, kurie išvykoje 1:0 palaužė „Nantes“ pasipriešinimą.

35-ąją minutę pergalingą įvartį įmušė Moussa Dembele.

Nuo 78-os minutės „Lyon“ žaidė mažumoje, iš aikštės buvo pašalintas Damienas Da Silva.

Prieš tai „Lyon“ klubas du kartus tenkinosi lygiosiomis ir patyrė vieną pralaimėjimą.