Sportas

2016.09.08 08:21

LFF su vokiečiais bendradarbiaus vystant masinį futbolą

BNS2016.09.08 08:21

Lietuvos futbolo federacija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vokietijoje įkurtu futbolo fondu, kuris skirtas prisidėti prie masinio futbolo vystymo.

Kaip teigė „Lietuvos ir Vokietijos futbolo vystymo“ fondo įkūrėjas ir prezidentas Hartmutas Beyeris, jų organizacijos tikslas – organizuoti įvairius renginius Lietuvos lopšeliuose-darželiuose bei mokyklose ir skatinti vaikus žaisti futbolą. Fondo pagalba remiami įvairūs renginiai ir projektai, kuriuose dalyvauja įvairaus amžiaus vaikai ir moksleiviai.

„Tikimės sulaukti pagalbos iš Lietuvos futbolo federacijos, tam tikslui ir pasirašėme sutartį. Ateityje tikimės dar labiau išplėsti šio fondo veiklą. Pastarosiomis dienomis susipažinome su vietiniais verslininkais ir kitomis organizacijomis, kuriuos yra susidomėjusios šia veikla ir viliamės, jog ateityje prisidės prie mūsų projektų“, – sakė H. Beyeris.

Lietuvos futbolo bendruomenė užmezga vis daugiau tarptautinių ryšių bei stengiasi juos puoselėti. Bendradarbiavimas su tokia futbolo valstybe kaip Vokietija yra visapusiškai naudingas.

„Džiaugiamės šia pasirašyta bendradarbiavimo sutartimi. Labai malonu, jog noras plėtoti masinį futbolą ir skatinti vaikus aktyviai leisti laiką bei žaisti futbolą yra abipusis. Atstovai iš Vokietijos jau aplankė ne vieną darželį ir įvairiais būdais prisidėjo prie futbolo populiarinimo mažesniuose miesteliuose. Labai malonu, jog šis fondas investuoja į pagrindinį pamatą – masinį futbolą“, – sakė LFF Generalinis direktorius Nerijus Dunauskas.

2013 metais įkurto fondo pagrindinis dėmesys yra skiriamas masiniam ir vaikų futbolui. Prie fondo veiklos prisideda garsios asmenybės iš sporto, verslo ir teisinės pagalbos sričių.