2021.08.27 23:49

Italijos čempionai pratęsė pergalingą sezono startą

LRT.lt2021.08.27 23:49

Milano „Inter“ futbolininkai penktadienį pradėjo antrąjį „Serie A“ pirmenybių turą ir pergale pratęsė sėkmingą sezono pradžią.

Veronoje čempionams iššūkį metė vietos „Chievo“ klubas, įmušė pirmąjį mačo įvartį, bet galiausiai pripažino svečių pranašumą 1:3.

Ivanas Iličius pelnė įvartį „Chievo“ klubui 15-ąją mačo minutę ir šeimininkai išlaikė persvarą visą pirmąjį kėlinį.

Vis dėlto Lautaro Martinezas 47-ąją minutę rezultatą išlygino, o 74-ąją minutę aikštėje po keitimo pasirodęs Joaquinas Correa išsprendė mačo baigtį.

Komandos naujokui tai buvo debiutas „Inter“ gretose, kurį jis pažymėjo įvarčiais 83 ir 90+4 min.

„Inter“ naujajame sezone iškovojo abi pergales, o „Chievo“ abu mačus pralaimėjo.