Sportas

2016.09.07 17:29

„Žalgirio“ startas: A. Kavaliausko palaikymas ir Š. Jasikevičiaus pastabos

15min.lt2016.09.07 17:29

Antradienį Kauno „Žalgiris“ laimėjo pirmąsias draugiškas rungtynes. Po jų treneris Šarūnas Jasikevičius komandai turėjo priekaištų, tačiau tikino, kad jie – natūralūs ir logiški šioje pasirengimo stadijoje.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai už uždarų durų sužaidė pirmąsias šio sezono kontrolines rungtynes, kuriose 102:68 (22:15, 25:24, 34:14, 21:15) sutriuškino Južno „Chimik“ klubą iš Ukrainos.

Šiose rungtynėse kauniečiams nepadėjo rinktinėje žaidę Renaldas Seibutis, Paulius Jankūnas ir Antanas Kavaliauskas.

Tiesa, komandos senbuviai ir iš priešų stovyklos perėjęs A. Kavaliauskas garsiai palaikė komandos draugus nuo atsarginių suolo.

Šiose rungtynėse žaidė ir visi trys naujieji klubo legionieriai – Leo Westermanas, Augusto Lima ir Kevinas Pangosas.

„Šiai dienai neįmanoma išpildyti visko. Kaip ir kiekvienais metais svarbiausia yra pastangos ir fizinis pasiruošimas. Kaip visada, ta pati dainelė. Svarbiausia spausti, pavargti, kuo daugiau jėgų atiduoti ir kuo geriau pasikrauti. Manau, kad tai ir padarėme“, – po pirmųjų rungtynių kalbėjo Š. Jasikevičius.

Tačiau minusą žalgiriečių žaidime treneris visgi atrado: „Sužaidėme geras rungtynes su viena bloga atkarpa. Pirmojo kėlinio pabaigoje, kai pralaimėjome 0:8.“

Buvęs krepšininkas pripažino, kad šiai pasirengimo stadijai komanda daro įprastas klaidas - pameta kamuolį, neišpildo derinių laiku.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.